vermedia-logo-w

Influencer kampaň pro Starbucks Chilled Coffee

Starbucks-pripadovka-hero-post

Pod značkou Starbucks Chilled Coffee se skrývají nápoje na bázi mléka, které jsou vyrobené a distribuované ve spolupráci s Arla Food. Našim úkolem bylo připravit influencer kampaň, která výrazně rozšíří povědomí o chlazených nápojích na Instagramu.

ZADÁNÍ

Našim úkolem bylo rozšířit povědomí o chlazených nápojích Starbucks Chilled Coffee, které si kdokoliv může zakoupit u vybraných partnerů mimo sítě Starbuck Cofee.

Zadáním bylo realizovat rozsáhlou kampaň na sociálních sítích s využitím profilu @starbuckschilledcoffee.

NAVRŽENÉ ŘEŠENÍ A REALIZACE

Influencer kampaň byla rozložena do dvou měsíců. Rozhodli jsme se pro kombinaci mikro, makro a mega influencerů s vysokým engagementem a osobitým vystupováním. Vzhledem k různorodé skupině potencionálních klientů se zájmem o chlazené kávové nápoje jsme vybírali mezi různými věkovými kategoriemi. Při volbě influencerů bylo rovněž klíčové zaměřit se na influencery z různých oblastí tak, aby výstupy byly zábavné a během prezentace nápojů bylo vidět, že se hodí pro každou příležitost. 

Naším záměrem bylo představit každého influencera při prezentaci nápoje hned několikrát. Proto jsme kombinovali statické výstupy se stories podle přesného časového plánu. Do kampaně jsme zapojili celkem deset influencerů. 

VÝSTUPY

Do kampaně jsme zapojili celkem deset influencerů:  Alena Šeredová, Monika Bagárová, Anna Marie Veselá, Mahulena Bočanová, Martina Helis, Mariana Prachařová, Angee Roučková, Tereza Raditsch, Pavel Kortán, Jan Kaňůrek. Během dvou měsíců jsme spolu s influencery odprezentovali všechny produkty z řady Starbucks Chilled Coffee, včetně veganské verze s mandlovým mlékem.

Například s Annou Marií Veselou jsme také ukázali, že je možné tyto produkty pořídit i na benzínových pumpách. S Terezou Raditsch a Janem Kaňůrkem jsme je zase odprezentovali během letních sportovních aktivit.

KLÍČOVÉ VÝSLEDKY

Ozvěte se nám
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Kancelář

Školská 28, 110 00 Praha 1

Fakturační údaje:

VERmedia s.r.o., Dřevná 381/4, 128 00 Nové Město

IČO 08559228, DIČ CZ08559228